Któż z nas nie chciałby zarabiać więcej? Problem w tym, że zazwyczaj nie jest to takie łatwe. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym możemy podreperować stan domowego budżetu o kilkaset złotych i to nie jednorazowo. Sposobem tym jest regularne korzystanie z tzw. promocji bankowych, które przybierają różne formy. I o tym właśnie piszemy poniżej.

Czym są promocje bankowe i w jakim celu banki je organizują?

Promocje bankowe to oferty, w ramach których banki i tzw. fintechy oferują swoim klientom dodatkowe korzyści finansowe w zamian za skorzystanie z wybranych produktów. Promocje bankowe są sposobem na pozyskanie nowych klientów i zareklamowanie swoich usług np. konta bankowego. Przekaz reklamowy wzbogacony informacją o nagrodzie działa o wiele skuteczniej niż sama reklama. Banki liczą też na to, że po skorzystaniu z promocji, klient będzie zadowolony z ich usług i zostanie z nimi na dłużej.

Za co banki i nie tylko, najczęściej nagradzają klientów?

Najczęstszym rodzajem promocji bankowych jest premia pieniężna (nawet kilkaset złotych) za założenie konta w danym banku. Z reguły należy przy tym zadeklarować, że będziemy wpłacać na konto określoną sumę miesięcznie. Drugą formą nagradzania jest tzw. cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy za zakupy opłacone kartą lub BLIK-iem. Cashback wynosi z reguły 2-5% wartości transakcji i jest ograniczony do określonej kwoty zakupu lub czasem trwania promocji. Cashback jest atrakcyjny dla klientów, ponieważ pozwala im zaoszczędzić na codziennych wydatkach, a jednocześnie zachęca do korzystania z karty lub BLIK-a zamiast gotówki. Produktami, które również mogą uprawniać do uzyskania premii są lokaty bankowe i karty kredytowe. W zamian za ich założenie, banki również oferują konkretne profity finansowe.

Wskoczpokase.pl to portal, który agreguje dla swoich użytkowników wszystkie aktualne promocje

Jeśli chcesz skorzystać z aktualnych promocji bankowych, ale nie wiesz gdzie szukać informacji o nich, to wskoczpokase.pl jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To portal, w którym znajdziesz aktualne promocje bankowe (i nie tylko), sposoby na oszczędzanie pieniędzy, dodatkowy zarobek oraz porównasz oferty, dzięki intuicyjnym rankingom. Krok po kroku przeprowadzamy użytkownika przez promocję, dzięki czemu dostaje pełny obraz tego, jak spełnić warunki promocji, tak aby otrzymać obiecaną premię. Na portalu znajdziesz również opinie osób, które już skorzystały z danych produktów i usług.

Wskoczpokase.pl to portal dla wszystkich. Nie tylko łowcy promocji, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze dzięki korzystaniu z ofert bankowych. Nie musisz być przy tym ekspertem od finansów ani spędzać długich godzin na przeglądaniu stron internetowych poszczególnych banków. Wystarczy, że odwiedzisz wskoczpokase.pl i wybierzesz promocję, która najbardziej Ci odpowiada. Chcesz być zawsze na bieżąco? Możesz zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach.

Podsumowanie

Wskoczpokase.pl pokazuje, że zarabianie dodatkowych pieniędzy nie musi być trudne ani skomplikowane. Wystarczy trochę chęci i zaangażowania i można zyskać kilkaset złotych rocznie dzięki jednej promocji dotyczącej założenia konta bankowym. Nikt nie zabrania przy tym, aby skorzystać z każdej nadarzącej się okazji. Promocje są organizowane przez kilka banków i powtarzają się regularnie.