Uniqa kod rabatowy i promocje na ubezpieczenie ⭐️ 2023

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w porównywarce Uniqa

Przejdź do porównywarki
Uniqa
 • 59

Uniqa OC, AC zniżka -15% za zakup ubezpieczenia Online

Skorzystaj z kalkulatora Uniqa ubezpieczenia i zakup ubezpieczenie online ze... Czytaj dalej

Porównywarka Uniqa, okazje, i promocje - opis porównywarki OC

Uniqa w 2020 roku stała się właścicielem spółek AXA w Polsce, Czechach i Słowacji umacniając jeszcze bardziej swoją pozycję. Firma dostępna jest na polskim rynku od ponad 30 lat. W Uniqa znajdziemy takie ubezpieczenia jak:

 • Samochód,
 • Dom i mieszkanie,
 • Turystyka i podróż,
 • Życie i zdrowie,
 • Emerytura i inwestycje,
 • Motocykl,
 • Inne pojazdy.
Unika zniżki dodatkowe, oferuje dla swoich klientów za pośrednictwem specjalnego linku lub kodu rabatowego. Przeglądaj powyżej, aby znaleźć najlepszą aktualnie promocję. Przykładowo Uniqa oferuje 15% zniżki na ubezpieczenie samochodu, a ceny zaczynają się już od 380 zł na rok.

Uniqa posiada prosty i przejrzysty kalkulator OC. Krok po kroku pokieruje nas, a naszym zadaniem jest uzupełnienie podstawowych danych na temat pojazdu oraz osoby ubezpieczającej. Następnie możemy zakupić polisę przez Internet.

uniqa zniżka

Uniqa ubezpieczenia OC

W Uniqa możemy zakupić obowiązkowe ubezpieczenie OC, które musi posiadać każdy kierowca posiadający samochód. Dodatkowo w towarzystwie ubezpieczeniowym możemy liczyć na dodatkowe pakiety dla samochodów osobowych, terenowych i ciężarowych do 3,5t DMC będzie to:
 • Ubezpieczenie OC,
 • Zielona karta,
 • Assistance MINI.
Dodatkowo każdy może indywidualnie dobrać kolejne pakiety ubezpieczeniowe jak: ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie opon

Aby obliczyć składkę ubezpieczenia OC, przejdź do Kalkulator Uniqa

Dodatkowo naliczy CI się rabat -15%. Za ubezpieczenie możesz zapłacić w dogodny sposób (np. przelew tradycyjny, płatność online...) Polisę otrzymasz e-mailem lub pocztą tradycyjną. Możesz również rozszerzyć swoje ubezpieczenie o inne warianty Assistance nawet do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Towarzystwo ubezpieczeniowe uwzględnia pełną historię Twojego ubezpieczenia z innych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu otrzymasz pełne zniżki, jakie Ci przysługują. Całość zajmie CI do 5 minut.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z porównywarki OC Uniqa

Przejdź do porównywarki Uniqa i uzupełnij po kolei formularz podając dane ubezpieczanego pojazdu oraz osoby ubezpieczającej. Porównywarka wyliczy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Uniqa

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Uniqa OC, AC zniżka -15% za zakup ubezpieczenia Online

Czy porównywarka Uniqa jest darmowa?

Tak, porównywarka jest darmowa

Ile można zaoszczędzić używając porównywarki Uniqa?

Ubezpieczenie OC może być tańsze nawet o kilkaset złotych.

Czy z porównywarki Uniqa korzysta się online?

Tak, z porównywarki korzysta się po przez kalkulator online

porównywarki-oc.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce