Rankomat kod rabatowy i promocje na ubezpieczenie ⭐️ 2023

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w porównywarce Rankomat

Przejdź do porównywarki
Rankomat
 • 95

Rankomat Boomerang – Zyskaj od 50 do 600 zł za ubezpieczenie.

Aby skorzystać z promocji Rankomat, należy: Oblicz składkę... Czytaj dalej
Rankomat
 • 92

Rankomat raty 0% – Rozłóż ubezpieczenie na 10 rat 0%

Rankomat raty 0% to 10 rat udzielanych przez bank InBank. Raty wynoszą tutaj... Czytaj dalej

Porównywarka Rankomat, okazje, i promocje - opis porównywarki OC

Rankomat kod rabatowy pozwala zaoszczędzić pieniądze przy użyciu porównywarki ubezpieczeń. Kod rabatowy Rankomat może się z czasem zmieniać dlatego ważne, aby zawsze szukać aktualnych kodów rabatowych na naszej stronie. Kod rabatowy lub promocje należy znaleźć najkorzystniejszą dla siebie, a następnie z niej skorzystać. Rankomat często organizuje nowe promocję i kody rabatowe, aby przyciągnąć klienta. Korzystaj na tym i zawsze sprawdzaj, co ciekawego przygotowała porównywarka. Rankomat oc to jedna z najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance w Polsce. Dzięki niej w łatwy sposób porównasz ubezpieczenia komunikacyjne od dziesiątek firm ubezpieczeniowych. Już samo ubezpieczenie OC może być o 50% tańsze. Jeśli nie lubisz przepłacać i zależy Ci na swoim czasie skorzystaj z porównywarki Rankomat oc ubezpieczając swój pojazd. Z usług Rankomatu skorzystało już ponad 530 000 osób. Co zyskasz korzystając z Rankomatu:

 • Dodatkowe kody rabatowe i promocje, które organizuje porównywarka. A lubi to robić bardzo często. Przeglądaj oferty powyżej, aby wybrać odpowiedni rabat dla siebie.
 • Masz do dyspozycji 200 agentów ubezpieczeniowych, którzy pomogą Ci w razie potrzeby dobrać odpowiednie ubezpieczenie.
 • Nic nie ryzykujesz, ponieważ polisę możesz zwrócić do 30 dni jeśli kupujesz ją przez Internet.
 • Oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ porównasz wiele towarzystw ubezpieczeniowych w 5 minut.
Rankomat

Rankomat kod rabatowy i promocje

Firma często organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne, gdzie możemy zyskać rabaty na ubezpieczenie, darmowe raty 0%, pomoc prawną itd. Warto śledzić na bieżąco naszego bloga, aby dowiadywać się o tych promocjach. Dodatkowo Rankomat kod rabatowy ubezpieczenia często organizuje konkursy gdzie do wygrania mamy nagrody. Popularną ostatnio akcja była też moto zwrotka gdzie mogliśmy otrzymać 150 zł za ubezpieczenie w Rankomat korzystając ze specjalnego linku. Rankomat ubezpieczenia to nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, lecz wiele innych. I również ubezpieczając dom, lub ubezpieczając się na życie, zyskać możemy dodatkowe rabaty.

Porównywarka Rankomat — jak działa?

Porównywarka Rankomat ubezpieczenia jest największą w Polsce multi porównywarką, w której porównasz wile różnych ubezpieczeń. Wszystko to zrobisz poprzez Internet, nie wychodząc z domu. Porównać możesz takie ubezpieczenia jak:
 • Ubezpieczenie samochodu,
 • Nieruchomości,
 • Podróży, Polisy na życie i zdrowie.
Dodatkowo znajdziesz wiele eksperckich artykułów związanych z branżą ubezpieczeń. Aby skorzystać z porównywarki Rankomat, wystarczy w nią przejść poprzez przeglądarkę na swoim telefonie lub komputerze. DO wypełnienia będziemy mieli prosty i intuicyjny formularz, w którym musimy uzupełnić podstawowe dane na temat pojazdu oraz osoby ubezpieczającej. Całość zajmie nam kilka minut i w łatwy sposób porównamy ubezpieczenia z wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Rankomat Opinie

Rankomat Opinie zazwyczaj zbiera pozytywne, a klienci na Google oceniają porównywarkę na 4,5/5 gwiazdek. Co obrazuje, że jest to bardzo dobra porównywarka i przyjazna dla klienta. Ponad 200 konsultantów czuwa nad tym, by zakup ubezpieczenia przez Internet był dla nas prosty i przejrzysty. Z usługi Rankomatu skorzystało już ponad 530 000 osób, co robi wrażenie. Chyba każdy w Polsce zna tę porównywarkę, chociażby z reklam telewizyjnych. Warto z niej skorzystać i sprawdzić, czy nie znajdzie nam najtańszego ubezpieczenia. Warto oszczędzać, szczególnie gdy jest to takie proste.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z porównywarki OC Rankomat

Przejdź do porównywarki Rankomat i uzupełnij po kolei formularz podając dane ubezpieczanego pojazdu oraz osoby ubezpieczającej. Porównywarka wyliczy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Rankomat

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Rankomat Boomerang – Zyskaj od 50 do 600 zł za ubezpieczenie.
 • Rankomat raty 0% – Rozłóż ubezpieczenie na 10 rat 0%

Czy porównywarka Rankomat jest darmowa?

Tak, porównywarka jest darmowa

Ile można zaoszczędzić używając porównywarki Rankomat?

Ubezpieczenie OC może być tańsze nawet o kilkaset złotych.

Czy z porównywarki Rankomat korzysta się online?

Tak, z porównywarki korzysta się po przez kalkulator online

porównywarki-oc.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce