Mubi kod rabatowy i promocje na ubezpieczenie ⭐️ 2023

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w porównywarce Mubi

Przejdź do porównywarki
 • Ekskluzywny
 • 617

Mubi zwrot 150 zł na ubezpieczenie OC⭐️ 

Promocja zwrot 150 zł ważna do końca maja Promocja od Mubi została... Czytaj dalej
31 maja, 2024 11:59 pm Przejdź do promocji

Porównywarka Mubi, okazje, i promocje - opis porównywarki OC

Otrzymaj 150 zł zwrotu od Mubi za ubezpieczenie komunikacyjne - kod rabatowy

Mubi to jedna z najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W prosty sposób możemy w niej porównać dziesiątki ofert od ubezpieczycieli i wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Już na samym ubezpieczeniu OC możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. A dodatkowo korzystając z kodu rabatowego, oszczędzimy jeszcze więcej.  Sprawdzaj na bieżąco wszystkie kody rabatowe Mubi na naszej stronie, aby nie pominąć najlepszych promocji.

Swoją działalność rozpoczęła w 2019 r., a już jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych porównywarek OC w Polsce. Niedawno wprowadziła też możliwość ubezpieczania motocykli. Porównać możemy następujące ubezpieczenia:
 • Ubezpieczenie OC,
 • Ubezpieczenie AC,
 • NNW,
 • Assistance.
Mubi kod rabatowy

Mubi kod rabatowy, jak otrzymać krok po kroku

Mubi kod rabatowy 150 zł zwrotu oferuje dla swoich klientów, którzy skorzystają z linku od partnerów. Taki link znajdziesz na stronie porownywarki-oc.pl. Aby otrzymać zwrot 150 zł , postępuj według poniższej instrukcji: Po wysłaniu zgłoszenie na nagrodę czekać będziesz do 30 dni. Warto podesłać w formularzu potwierdzenie płatności za polisę, wtedy Mubi 150 zł zwrotu otrzymamy szybciej.

Jak wypełnić formularz

Firma posiada bardzo prosty i przejrzysty kalkulator OC, w którym możemy porównać takie ubezpieczenia jak: OC, AC, NNW, Assistance wielu towarzystw ubezpieczeniowych. W trakcie wypełniania formularzu, gdy pojawią nam się pytania, można skontaktować się z pracownikiem. Formularz jest bardzo intuicyjny, sam podpowie nam jaki pojazd posiadamy, w jakiej wersji itd. Aby uzupełnić wszystkie dane, przyda nam się dowód rejestracyjny pojazdu. Możemy też zapisać swoją kalkulację i wrócić do niej po pewnym czasie. W ten sposób możemy również zarezerwować sobie bonus 150 zł zwrotu. Wystarczy, że przejdziemy do kalkulatora gdy trwa promocja i zapiszemy go. Następnie wrócimy do niego gdy będziemy potrzebować ubezpieczenia, a bonus będzie dla nas zarezerwowany.

Wypełnij wszystkie potrzebne informacje krok po kroku, aby porównywarka mogła dla Ciebie wyliczyć jak najwięcej ofert. Nie wszystkie pola są obowiązkowe. Możesz nie wpisywać takich danych jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL, numer telefonu itd. Jednak warto uzupełnić te informacje, wtedy kalkulator  będzie w stanie wyliczyć dla nas więcej oferty na ubezpieczenie komunikacyjne.

Firma posiada bardzo dobre umowy z firmami ubezpieczeniowymi. Uzupełniając formularz, zezwalamy firmie, by w naszym imieniu odezwała się do towarzystw ubezpieczeniowych. W krótkim czasie dostaniemy odpowiedź zwrotną i wszystkie oferty od ubezpieczycieli. Będą one ładnie poukładane od najtańszej oferty. Od nas zależy teraz wybór oferty. Możemy również rozłożyć płatność za polisę na raty. A aby poznać szczegóły każdej polisy, musimy po prostu w nią przejść.

Polisę możemy zakupić sami za pośrednictwem płatności online lub poprzez rozmowę z konsultantem. Umowę otrzymamy na maila.

Sam kalkulator  opinie posiada bardzo dobre. Społeczność oceniła kalkulator na 4,7/5 gwiazdek na ponad 18 000 głosów.

Jak obniżyć cenę ubezpieczenia OC?

Podstawą jest skorzystanie z kodów rabatowych i aktualnych promocji Mubi. Wtedy możemy już na starcie oszczędzić na ubezpieczeniu. Warto też zwrócić uwagę na poniższe zalecenia, aby składka była jeszcze niższa:
 • Bezszkodowa jazda — Jest to jeden z głównych czynników, który wpływa na cenę ubezpieczenia OC, AC. Gdy często powodujemy stłuczki, ubezpieczyciel musi wypłacać odszkodowanie. Z racji tego koszt polisy będzie dla nas droższy. Bezszkodowa jazda pozwoli Ci uzyskać nawet do 70% zniżki u niektórych ubezpieczycieli. Pewnym standardem jest dodawanie 10% zniżki za rok bez szkody i odejmowanie 10% za szkodę. W niektórych towarzystwach możesz liczyć na 60% zniżki już za 6 lat bez szkody.
 • Wiek i doświadczenie osoby ubezpieczającej — To kolejny współczynnik, który mocno wpływa na cenę ubezpieczenia OC. Kierowcy młodzi, mało doświadczeni statystycznie powodują znacznie więcej kolizji w stosunku do starszych kierowców posiadających doświadczenie. Przez co na początku swojej kariery jako kierowca będziesz miał zwyżki spowodowane za wiek i za małe doświadczenie. Z roku na rok więc cena ubezpieczenia dla Ciebie będzie korzystniejsza. Warto o tym pomyśleć i już od najmłodszych lat gdy posiadamy prawo jazdy ubezpieczać pojazd, przykładowo jako współwłaściciel. Takim zabiegiem gdy już sami będziemy ubezpieczać pojazd, cena polisy będzie znacznie mniejsza.
 • Współwłaściciel pojazdu — Ubezpieczany pojazd może mieć współwłaściciela. To prosty i często używany sposób, aby obniżyć koszty ubezpieczenia OC. Młodzi kierowcy bez doświadczenia dobierają sobie do swojego pojazdu współwłaściciela (przykładowo rodzica), który posiada już pokaźne zniżki u ubezpieczycieli. Taki manewr pozwoli znacząco obniżyć koszty ubezpieczenia OC. Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy może kosztować nawet w okolicy 4 000 zł. Gdy młody kierowca skorzysta ze zniżek współwłaściciela, to ta cena obniży się bardzo znacząco. Ta metoda posiada też wadę. Gdy młody kierowca doprowadzi do stłuczki, to zniżki polecą też współwłaścicielowi.
 • Jednorazowa płatność — Za polisę możemy zapłacić jednorazowo, co skutkuje najniższą ceną. Możemy też rozbić ubezpieczenie na raty. Jednak skutkować będzie to większą ceną.
 • Wybór odpowiedniego samochodu — Jedne samochody są droższe w ubezpieczeniu inne tańsze. W porównywarce w łatwy sposób możesz obliczyć ubezpieczenie OC na różne pojazdy i sprawdzić sobie przed kupnem ile będzie mniej więcej wynosić składka na wybrany pojazd. Przykładowo większa pojemność silnika może skutkować wyższą ceną za ubezpieczenie.

Ubezpieczenie OC co się liczy na cenę?

Koszt polisy OC jest zależny od wielu czynników, a każda firma ubezpieczeniowa inaczej podchodzi do tych danych. Kluczowe okazuje się porównanie wielu ofert ubezpieczycieli w porównywarce Mubi. Co pozwoli nam wybrać najlepszą ofertę od dziesiątek ubezpieczycieli. Główne parametry, od których zależy cena OC to:
 • Wiek kierowcy — Im jesteśmy starsi, tym cena za ubezpieczenie mocno maleje. Najwięcej zapłacą kierowcy w wieku 18-25 lat. Gdy przekroczymy 25 lat, ceny mocno zaczną spadać.
 • Pojemność silnika — Najmniej zapłacą pojazdy poniżej 1,0 l. Im większa pojemność tym cena wyższa.
 • Od marki pojazdu — Najmniej zapłacą właścicieli Dacii czy Daihatsu. Wśród najdroższych od lat utrzymuje się marka BMW, Ferrari czy Lamborghini
 • Doświadczenie kierowcy — Osoby posiadające prawo jazdy od wielu lat mogą liczyć na znaczne zniżki. Osoby bez doświadczenia otrzymają na początku zwyżki.
 • Bezwypadkowość — Osoba posiadająca dobrą historię bez stłuczek może liczyć na zniżki sięgające nawet 70% w niektórych towarzystwach.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC?

Kierowcy posiadający najwyższe zniżki mogą liczyć na ubezpieczenie wraz z  Mubi zwrot 150 zł nawet w okolicy 200 zł. Przy osiągnięciu takiej niskiej ceny pomagają kody rabatowe i promocje jak na przykład zwrot 150 zł na konto. Natomiast jeśli jesteś młodym kierowcą, który ledwo co zdał prawo jazdy, to ubezpieczenie OC może Cię kosztować nawet w okolicach 4 000 zł. W takim przypadku warto pomyśleć o współwłaścicielu. Wielu młodych kierowców dowiaduje się, że cena ubezpieczenia OC może być wyższa niż cena ich pierwszego pojazdu.  Warto porównać wiele towarzystw ubezpieczeniowych, aby wybrać najlepszą ofertę OC. Co istotne w przypadku ubezpieczenia OC nie warto przepłacać i lepiej wybrać najtańszą ofertę. Ubezpieczenie to chroni poszkodowanego, nie nas. Dopiero przy wyborze ubezpieczenia AC warto dobrze wybrać firmę do współpracy.

Kod rabatowy 150 zł ważny do końca maja

Promocja 150 zł zwrotu na konto bankowe, która jest z nami już od ponad 2 lat dobiega końca. Jednak nadal będziemy mogli otrzymać kod rabatowy od Mubi, ale tym razem jego wartość wyniesie 100 zł. To nadal ciekawa oferta z której warto skorzystać. Samo ubezpieczenie OC potrafi być tańsze na porównywarce nawet o kilkaset zł, a z kodem na 100 zł wyjdzie jeszcze taniej.

Kod 100 zł będzie obowiązywać od początku czerwca 2024r. Będzie on działać na podobnej zasadzie jak poprzedni. Również należy przejść w specjalny link aktywujący rabat. Wszelkie dokładne informacje znajdziemy w regulaminie, który zazwyczaj jest bardzo czytelny i w łatwy sposób wyłapiemy potrzebne informacje.

Mubi promocja czy warto korzystać?

Mubi promocja to ciekawa opcja do jeszcze większego obniżenia ceny ubezpieczenia komunikacyjnego. Promocja znajduje się na naszej stronie, więc zawsze szukaj najnowszej. Dzięki takim akcją zaoszczędzisz dodatkowo na ubezpieczeniu, korzystając z odpowiednio dopasowanej promocji.

Firma organizuje dla swoich klientów, aby zachęcić ich do zakupu ubezpieczenia przez swoją porównywarkę. Dzięki temu my zyskujemy znacznie tańsze ubezpieczenie, a Mubi zyskuje nowego klienta, który przekonuje się, że można zakupić ubezpieczenie komunikacyjne w znacznie korzystniejszej cenie.

Mubi pl opinie

Mubi opinie zazwyczaj zbiera pozytywne i firma oceniana jest na Google na 4/5 gwiazdki. CO stanowi dobrą ocenę. Jeszcze lepiej jest z ich kalkulatorem, który został oceniony na 4,7/5 gwiazdek. Mubi pl to stosunkowa młoda firma w porównaniu z innymi porównywarkami. Ale prowadzi bardzo skuteczny marketing, oferuje bardzo fajne rabaty i kody rabatowe dla swoich klientów. Dzięki temu mocno zyskuje i jest mocno rozpoznawalna w Polsce. Dodatkowo co jakiś czas Mubi OC organizuje różnego rodzaju konkursy, gdzie do wygrania było, chociażby Audi Q7.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z porównywarki OC Mubi

Przejdź do porównywarki Mubi i uzupełnij po kolei formularz podając dane ubezpieczanego pojazdu oraz osoby ubezpieczającej. Porównywarka wyliczy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Mubi

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Mubi zwrot 150 zł na ubezpieczenie OC⭐️ 

Czy porównywarka Mubi jest darmowa?

Tak, porównywarka jest darmowa

Ile można zaoszczędzić używając porównywarki Mubi?

Ubezpieczenie OC może być tańsze nawet o kilkaset złotych.

Czy z porównywarki Mubi korzysta się online?

Tak, z porównywarki korzysta się po przez kalkulator online

porównywarki-oc.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce