Otrzymaj kod rabatowy Mubi zwrot 150 zł na swoje konto bankowe korzystając z promocji dostępnej dla użytkowników strony porownywarki-oc.pl. Mubi to jednej z najpopularniejszych porównywarek OC w Polsce a aktualnie dla swoich klientów posiada bardzo korzystny kod rabatowy, który zwraca nam na konto 150 zł za zakup ubezpieczenie OC, AC. Aby skorzystać z Mubi zwrot 150 zł na konto bankowe, należy przejść przez specjalny link, wtedy aktywuje się promocja widoczna na zdjęciu powyżej. Następnie wystarczy postępować zgodnie z kolejnymi krokami, a bonus 150 zł wpłynie na nasze konto maksymalnie do 30 dni.

Jak otrzymać Mubi zwrot 150 zł krok po kroku

Pierwsze co musimy zrobić to skorzystać z dedykowanego linku partnera Mubi, który naliczy nam w kalkulatorze kod rabatowy mubi 150 zł. A więc zacznij od przejścia w link – https://mubi.pl/id-OKA01

Następnie uzupełnij krok po kroku potrzebne informacje o pojeździe i osobie ubezpieczającej w kalkulatorze Mubi. Gdy to wykonasz, dostaniesz oferty ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NNW. Wybierz odpowiednią ofertę dla siebie. Zaważ, że pod ofertą będzie widniała informacja, że bonus 150 zł od Mubi został aktywowany.

  • Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?
  • Następnie uzupełnij swój numer konta,
  • Opcjonalnie załącz potwierdzenie płatności, aby przyspieszyć realizację bonusu (zwłaszcza
    jeśli opłaciłeś polisę przelewem)

Mubi zwrot 150 zł czy to się opłaca?

Wykonaliśmy wielokrotnie, różne wyliczenia i wychodzi prawie zawsze, że porównywarka razem z promocją Mubi zwrot 150 zł się opłaca. Bardzo często już samo porównanie ofert znajdowało najlepszą ofertę na rynku, a dodatkowo Mubi zwraca 150 zł, jeśli skorzystamy z ich promocji. Dzięki takiemu zwrotowi zaoszczędzamy jeszcze więcej.

Wystarczy samemu przetestować promocję Mubi zwrot 150 zł i sprawdzić, czy porównywarka wyliczy nam najlepszą ofertę na rynku. Jeśli tak to wystarczy z niej skorzystać i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy na ubezpieczeniu komunikacyjnym.

Mubi zwrot 150 zł znajdzie się na naszym koncie do 30 dni od dnia wypełnienia formularzu. Jeśli prześlemy potwierdzenie płatności, wtedy firma szybciej zweryfikuje naszą płatność, i bonus szybciej prześle na nasze konto bankowe.

A co jeśli zrezygnujemy z ubezpieczenia komunikacyjnego do 30 dni?

Mamy taką możliwość, że do 30 dni możemy zrezygnować z ubezpieczenia, i odzyskać pieniądze. W takim przypadku należy zwrócić 150 zł, które otrzymaliśmy od firmy.

Jak zyskać dodatkowo do 2000 zł dzięki skorzystaniu z promocji Mubi zwrot 150 zł?

Skorzystałeś z kodu rabatowego Mubi i zakupiłeś znacznie taniej ubezpieczenie OC? Dlaczego by nie podzielić się tym faktem z rodziną i znajomymi? Normalnie, gdy polecamy komuś dobry film, restaurację, firmę to zazwyczaj nic z tego nie zarabiamy. Mubi podchodzi do tego inaczej. Za każde skuteczne polecenie ich porównywarki zyskasz 50 zł. Łącznie możesz polecić do 40 osób, czyli zarobić do 2000 zł. Aby móc brać udział w programie poleceń, najpierw sam musisz zakupić polisę ubezpieczeniową w firmie. Następnie zostanie stworzony dla Ciebie specjalny indywidualny profil. W nim znajdziesz swój własny prywatny link polecający. Wyślij go do znajomych i zarabiaj 50 zł za skuteczne polecenie.

Jak to się dzieje, że firma wie, kiedy to ktoś z Twojego linku zakupi ubezpieczenie? Każdy ma swój indywidualny link, a specjalny system widzi, kiedy ktoś przejdzie właśnie w Twój linki. A całe statystyki możesz śledzić na swoim koncie.

Zalety skorzystania z porównywarki ubezpieczeń Mubi

Przede wszystkim porównasz ubezpieczenie od wielu firm i masz możliwość dzięki temu wybrać najniższą ofertę na ubezpieczenie OC, AC. Dodatkowo kupując polisę, poprzez porównywarkę ubezpieczeń zyskasz:

  • Dodatkowe kody rabatowe — Aktualnie ciekawym bonusem w Mubi jest właśnie zwrot 150 zł na konto bankowe. Korzystając z tego rabatu, znacznie obniżysz koszt ubezpieczenia OC,
  • Polisę możesz zwrócić do 30 dni — Kupując polisę przez Internet, masz możliwość jej zwrotu do 30 dni.
  • Oszczędzasz czas — Gdybyś sam miał udać się do każdego ubezpieczyciela lub gdybyś skorzystał z ich kalkulatorów, stracił bardzo dużo czasu. W Mubi porównasz ubezpieczenia w 5 minut.

Wszystkie aktualne kody rabatowe Mubi znajdziesz tutaj – https://porownywarki-oc.pl/porownywarka/mubi-pl/

Jak jeszcze bardziej obniżyć koszt ubezpieczenie OC?

Cena polisy OC będzie zależeć od 2 kategorii:

  • Gdzie ubezpieczasz,
  • Od pojazdu i osoby ubezpieczającej,

Na pierwszą kategorię możesz w łatwy sposób sam wpłynąć. Już sama cena polisy OC może być o kilkaset złotych droższa. Warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń i zobaczyć, która firma aktualnie posiada najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Dodatkowo możesz skorzystać z dodatkowego kodu rabatowego na zwrot 150 zł, co jeszcze bardziej obniży cenę.

Przed zakupem samochodu w łatwy sposób możesz porównać ceny polis w zależności od pojazdu, jaki kupisz. Pojazd posiadający duży silnik będzie miał znacznie droższą polisę. Wybierając niską pojemność, obniżysz koszt ubezpieczenia OC. Ważna jest tutaj również marka pojazdu. Najtańsze ubezpieczenia znajdziesz na takie pojazdy jak Dacia, KIA a najdroższe AUDI, BMW itd.

Jeśli masz małe doświadczenie, prawo jazdy od niedawna zapewne masz bardzo duże zwyżki na ubezpieczenie OC. Warto wtedy pomyśleć o współwłaścicielu pojazdu. Jeśli będzie to osoba z dużymi zniżkami, to wpłynie to znacząco na obniżenie ceny ubezpieczenia na pojazd. W porównywarce Mubi możesz dodać współwłaściciela pojazdu i wyliczyć, jaka wtedy będzie składka za OC. Warto o tym pomyśleć już przed kupnem pojazdu.